Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Białymstoku, Koło PZW nr 75 "Roś" w Piszu oraz Koło PZW „Śniardwy” w Piszu zapraszają dzieci i młodzież na XXVI Zawody Spławikowe dla Dzieci na rzece Pisie w Piszu. To najstarsza cykliczna impreza odbywająca się w Piszu, która cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży.

Zawody będą rozegrane w dwóch kategoriach: 7-10 lat i 11-14 lat, w myśl zasady „złów i wypuść”, czyli wszystkie złowione ryby wrócą z powrotem do wody. Opiekunowie będą mogli pomagać uczestnikom w zakładaniu przynęt i odczepianiu złowionych ryb.  Zachęcamy do udziału chłopców i dziewczynki. Na wszystkich uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Termin zawodów: 27.06.2021 r. - niedziela

Miejsce zawodów: rzeka Pisa w Piszu pomiędzy mostami drogowym i kolejowym.

Uczestnicy: dzieci i młodzież do 14 lat

Metoda połowu: spławikowa

Zbiórka uczestników w dniu 27.06.2021 r. o godz. 9.00 w Parku Miejskim w Piszu

 

W związku z zagrożeniem epidemicznym SARS-CoV-2 Uczestnicy Zawodów biorą w nich udział dobrowolnie i na własną odpowiedzialność. Zobowiązani są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa społecznego. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne zakażanie wirusem SARS-CoV-2 osób biorących udział w zawodach .

plakat2